Referencie

michal sobotamichal sobota
13:37 21 Jun 24
S Anitou spolupracujeme už viac ako pol roka a veľmi šikovne vybavuje dokumenty a hľadá najvýhodnejšie ponuky 🙂 Určite odporúčam.
mk mobtelmk mobtel
15:20 19 Jun 24
Vďaka Anitke mám vyriešené všetko k mojej spokojnosti
RichardRichard
16:40 03 Jun 24
S Anitou sa mi pracuje super. Vždy je ochotná mi vysvetliť veci ohľadne financií a niekedy aj viackrát, keď ich nepochopím alebo zabudnem. Spoločne máme nadstavený plán a na stretkách, ktoré si dohadujeme ho vždy preberáme a updatujeme. Keďže som študent vždy mi poradí, čo je momentálne pre mňa výhodné a čo nie, aký plán si nadstaviť a koľko si dovoliť investovať.
Som veľmi spokojná so slečnou Anitkou. Všetky fondy mám veľmi dobre nastavene. Je to šikovná poradkyňa.
Elizabeth HartmanovaElizabeth Hartmanova
13:39 08 Feb 24
Spokojnosť 100%
Roman LaposRoman Lapos
13:55 29 Jan 24
Vyborny pristup, komplexny servis. Odporucam.
Katka RontováKatka Rontová
15:24 04 Jan 24
Ildikó BorgulaIldikó Borgula
19:48 02 Jan 24
Sebastian BöhmSebastian Böhm
10:16 22 Dec 23
Anita je top finančná poradkyňa 😉 veľmi priateľsky a ľudsky prístup. Odporúčam každému
Lucia KocúrováLucia Kocúrová
20:38 11 Dec 23
Anitu mozem ako financnu sprostredkovatelku jednoznacne odporucit. Mam od nej na zaklade analyzy vypracovany financny plan, pomaha mi s investovanim a okrem toho s nou kedykolvek podla potreby mozem konzultovat co potrebujem a je ochotna poradit a pomoct. Ma naozaj velky prehlad, neustale sa vzdelava a jej radam a tipom mozem doverovat. 🤝🏻
Damian TomasovDamian Tomasov
21:46 28 Nov 23
Profesionálny a ľudsky prístup obohatení o najnovšie trendy v investovaní, bankovníctve a poisťovníctve. Spolupracujeme spolu cez rok a kvalita služieb je na vysokej úrovni.
Lenka KošáňováLenka Košáňová
11:59 13 Oct 23
maximálna spokojnosť...ochota a profesionalita.
Michal SečMichal Seč
11:24 27 Sep 23
Velmi odporúčam,velmi milá, usilovna, vie poradiť presne čo a ako, či ohľadom sporenia či investície, nám pomohla s refinancovaním hypotéky a sme veľmi spokojní . 👌🏻☺️
Beáta BabenskáBeáta Babenská
18:00 25 Sep 23
Môžem len odporúčať 🙂Ako finančná sprostredkovateľka má veľmi profesionálny prístup, je ochotná vždy poradiť a všetko zrozumiteľne vysvetliť. Nech mám v oblasti financií akúkoľvek otázku, zakaždým mi vie odpovedať a zorientovať ma v problematike. Vypracovala mi individuálny finančný plán, ktorý mi pomáha pri plnení mojich cieľov do budúcna, a to všetko sme jednoducho vybavili pri priateľskom posedení na káve.
Eliz VojčákováEliz Vojčáková
16:45 12 Sep 23
Katka SečKatka Seč
15:31 07 Sep 23
Najlepšia FP aka má mohla stretnúť. Vybaví, vyrieši, zistí,pobeha, príde a dáme kávu 🤗...Z 10 bodov ti, Anita, dávam 100 🥳🥰Odporúčam každému..
Petra PazdicovaPetra Pazdicova
10:27 07 Sep 23
Top of the top. 🤩🤩🤩Poradí, pomôže, vybaví za teba všetko, od behačiek🏃‍♀️, cez papierovačky📄, až po presnú koordináciu čo máš spraviť. Môžeš sa s ňou stretnúť osobne🙋, online 🖥️ kedykoľvek a kdekoľvek. Je vidieť, že ju to baví, zaujíma sa o novinky, pravidelne sa vzdeláva📚 a posúva svoje hranice poznania. Má neskutočný prehľad vo financiách a vie ich úplne jednoducho vysvetliť. 😍😍😍Odporúčam každému.
Michal KaššajMichal Kaššaj
11:57 16 Aug 23
Výborná finančná sprostredkovateľka, ktorá ma ku klientom veľmi profesionálny, no zároveň individuálny prístup, vďaka ktorému vie zohľadniť potreby každého klienta a pripraviť finančný plán na mieru. Odborný pohľad a schopnosť vysvetliť komplikované finančné koncepty v zrozumiteľnej podobe mi pomohli lepšie sa zorientovať vo svete financií a následne sa aj informovane rozhodovať. Anita Vás prevedie svetom financií tak, že tomu budete rozumieť, vysvetlí Vám pozitíva aj negatíva všetkých odporúčaných produktov a zodpovie Vám na všetky otázky a tým pádom investujete a zároveň rozumiete do čoho investujete. Celkovo som veľmi spokojný s jej službami a neváham ju odporučiť každému, kto hľadá spoľahlivého finančného sprostredkovateľa.
Tomáš VinczeTomáš Vincze
11:59 13 Aug 23
Neskutočná ochota informovať klienta zároveň dokáže jasne a rýchlo odpovedať na otázky klenta. Komunikáciou nie je problém. Má široký prehľadov v oblasti financií.
Vratislav RežoVratislav Režo
20:14 05 Aug 23
Obrovský prehľad v oblasti financií a poistiek, výborný prístup s ľudským vysvetlením. Taktiež tvorba finančného plánu je geniálna, človek si uvedomí aké má reálne náklady. Odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú mať vo financiách poriadok.
js_loader