Komplexné poradenstvo

Komplexné poradenstvo pre vás znamená mať všetko pod jednou strechou, nemusieť “obehávať” finančné inštitúcie, čakať v dlhých radoch a dožadovať sa informácii, lebo všetko, čo potrebujete vieme spolu vyriešiť v pohodlí (pri káve) na našich konzultáciách.

Keďže sa zameriavam na dlhodobú spoluprácu, tak spolu plánujme vaše ciele, vyhodnocujeme si pravidelne rast vášho majetku, kontrolujeme aktuálnosť zmlúv a riešime príležitosti ako ušetriť a zhodnotit vaše peniaze. Naše stretnutia a konzultácie nezaberajú veľa času – len pár hodín za rok.  A čo je ešte lepšie, som tu pre vás kedykoľvek počas roka.

Audit zmlúv – kontrola toho, čo platíte

Ak doma máte zakladače a fascikle plné zmlúv a cítite sa v nich stratení, neváhajte a nechajte si poradiť. Spoločne “upraceme” vaše zmluvy – urobím vám prehľad v tom čo platíte, preverím, či sú pre vás dané zmluvy skutočne vhodné, zastaralé zmluvy aktualizujeme a to čo vám chýba doplníme (napr. využívanie niektorých benefitov štátu/daňových úľav a pod.) Mojim cieľom je poskytnúť vám jasné a prehľadné poradenstvo, aby ste sa v tomto komplexnom svete financií cítili istejšie.

🎯 Moja práca má jediný cieľ: zabezpečiť rast Vášho majetku. Pri každom našom stretnutí budete vidieť, ako Váš majetok postupne rastie, a Vy budete mať každým rokom lepšiu finančnú situáciu. 

📈Vaša spokojnosť je mojou prioritou, preto sa môžete spoľahnúť na rady a starostlivosť ako keby som riadila vlastnej mame. Môžete očakávať, že okrem ročných stretnutí sa na mňa môžete obrátiť kedykoľvek počas roka.

Chcete sa poradiť alebo máte otázku?

Kontaktný formulár short
GDPR *
GDPR