Ako funguje finančné sprostredkovanie?

Konzultácia a sprostredkovanie finančného produktu finančným agentom je zo zákona 186/2009  BEZPLATNÁ.

Ako prebieha celý proces?

Prvý krok

Vyplníte kontaktný formulár, alebo ma priamo kontaktujete cez email alebo telefonátom. Následne si dohodneme krátke stretnutie (osobne alebo online).

Prvé stretnutie

Krátke cca 15 – 20 minútové stretnutie, kde sa len nezáväzne porozprávame a vypočujem si vaše požiadavky/potreby. Zistíme, či si „sadneme“ a teda, či spolupráca dáva zmysel obom stranám.  Ďalší krok → finančná analýza.

Finančná analýza

Detailne sa pozrieme na všetky oblasti financií, ktoré sa vás týkajú. Pozrieme sa aj na to, čo ste už riešili, čo potrebujete, a čo je pre Vás dôležité. Na základe toho Vám budem schopná vypracovať finančný plán na mieru.

Finančný plán

Predstavím vám riešenia vašich problémov a cieľov, uvidíte porovnanie na trhu, vysvetlím vám výhody a nevýhody, čo je a nie je pre vás vhodné. VY ste ten kto rozhoduje, ja dávam len odborné odporúčania, takže ak sa vám riešenia a môj prístup páčia, tak práve tu začína naša spolupráca.

Dlhodobá starostlivosť

Nastavenie financií nie je jednorazová záležitosť, preto sa s klientmi stretávam minimálne raz ročne a vyhodnocujem, či je plán stále aktuálny a efektívny. Samozrejme, ak sa objaví potreba, som k dispozícii počas celého roka. Plus získate aj informácie o aktuálnych novinkách zo sveta financií.