Poskytované finančné služby

Moje finančne služby vás privedú k finančnej pohode

All-in-one

Všetky služby na jednom mieste. Od riešenia bývania až po investície.

Komfort

Ušetrím vám čas a energiu. Nemusíte sami navštevovať inštitúcie.

Papierovačky

Zastúpim vás pri komunikácii s finančnými inštitúciami, a väčšinu „papierovačiek“ vybavím za vás.

Lepší výber

Porovnám vám širokú škálu produktov, z ktorých si môžete vybrať to, čo vám najviac vyhovuje.

Finančny poradca na ceste za klientom

Finančné poradenstvo a Audit zmlúv

Finančné poradenstvo a Audit zmlúv

Skontrolujem vaše súčasné zmluvy, zabezpečím ich aktuálnosť a prispôsobenie vašim aktuálnym potrebám. Vysvetlím vám všetko dôležité, aby ste mali jasno vo svojich financiách.

Vysnívaný byt kúpený pomocou hypotéky a úveru

Vybavenie hypotéky alebo úveru

Vybavenie hypotéky alebo úveru

Chcete ušetriť na splátke úverov? Potrebujete/plánujete riešiť vlastné bývanie? Alebo sa chcete zbaviť hypotéky o 10 rokov skôr? S tým všetkým vám viem pomôcť. Od porovnania trhu až po vybavenie katastra.

Investovanie

Investovanie a sporenie

Investovanie a sporenie

Chcete ochrániť svoje peniaze pred infláciou? Alebo nedarí sa vám ušetriť? Pomôžem vám si vytvoriť finančnú rezervu a aj zhodnotiť vaše peniaze investovaním.

obrázok ilustrujúci nepredvídateľne čas vyžadujúce životné poisteniey

Životné poistenie

Životné poistenie

9 z 10 Slovákov nemá správne nastavené poistenie. Chcete mať zmluvu, ktorá vás finančne podrží aj na niekoľko rokov v prípade fatálnych udalostí? Nastavím vám kvalitné životné poistenie presne podľa vašich potrieb.

Obrazok ilustrujuci odkladanie na dôchodok

Dôchodok

Dôchodok

Nespoliehajte sa na štát, ak si chcete udržať životný štandard a kvalitu života aj vo vyššom veku. Poradím Vám ako si to zabezpečíte sami.

Vypisovanie poistných zmluv pre PZP alebo positenie domu či ineho majetku

Poistenie auta, domu a bytu

Poistenie auta, domu a bytu

Porovnám vám poistenia bytu/domu, PZPhavarijné cestovnépodnikania zodpovednosti + pomôžem vybrať kvalitný produkt za rozumnú cenu.

Partneri

Ako prebieha celý proces?

Prvý krok

Vyplníte kontaktný formulár, alebo ma priamo kontaktujete cez email alebo telefonátom. Následne si dohodneme krátke stretnutie (osobne alebo online).

Prvé stretnutie

Krátke cca 15 – 20 minútové stretnutie, kde sa len nezáväzne porozprávame a vypočujem si vaše požiadavky/potreby. Zistíme, či si „sadneme“ a teda, či spolupráca dáva zmysel obom stranám.  Ďalší krok → finančná analýza.

Finančná analýza

Detailne sa pozrieme na všetky oblasti financií, ktoré sa vás týkajú. Pozrieme sa aj na to, čo ste už riešili, čo potrebujete, a čo je pre Vás dôležité. Na základe toho Vám budem schopná vypracovať finančný plán na mieru.

Finančný plán

Predstavím vám riešenia vašich problémov a cieľov, uvidíte porovnanie na trhu, vysvetlím vám výhody a nevýhody, čo je a nie je pre vás vhodné. VY ste ten kto rozhoduje, ja dávam len odborné odporúčania, takže ak sa vám riešenia a môj prístup páčia, tak práve tu začína naša spolupráca.

Dlhodobá starostlivosť

Nastavenie financií nie je jednorázová záležitosť, preto sa s klientmi stretávam minimálne raz ročne a vyhodnocujem, či je plán stále aktuálny a efektívny. Samozrejme, ak sa objaví potreba, som k dispozícii počas celého roka. Plus získate aj informácie o aktuálnych novinkách zo sveta financií.